Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta odchudzająca ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dieta odchudzająca ?

    witam wszystkich,
    chciałabym zmienić moją dotychczasową dietę w taki sposób, aby pozbyć się paru zbędnych kilogramów. zastanawiam się nad wyborem diety odchudzającej, jednak mam wątpliwości co do tego czy decyzję o niej mogę podjąć sama. czy powinnam skonsultować się z lekarzem ? czy istnieją diety, które takiej konsultacji nie wymagają ?

  • #2
    Lepiej zawsze wszytsko stalić ze specjalistą, żeby sobie nie zrobić szkody. Poza tym zawsze rysykujesz z dietami nabrac kilogramy a nie zrzucić, bo jak wiesz effekt jo-jo trudno przezwyciężyć.

    Comment


    • #3
      Mam w swoim najbliższym otoczeniu trzy osoby, które mają taki problem, jak Ty.
      Pierwsza - nie zmienia diety, czasami ćwiczy i wcale nie chudnie
      druga - nie zmienia diety, czasami ćwiczy i tyje
      trzecia - ustala sobie sama diete (bardzo surową) i też nie chudnie

      Żadna z tych osób nie była u dietetyka. Dlatego ja uważam, że należy skonsultować taką zmianę z kimś kompetentnym, bo wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że ta dieta w ogóle nam pomoże.
      Dietetyk dostosuje dietę do Twojego organizmu i trybu życia (kanapowy leniuch, sportowiec, średnio aktywny).

      I jeśli chodzi o moje zdanie na temat wszelich diet, to uważam, że powinnać na stałe zmienić tryb odżywiania tak, żeby w przyszłości ten problem nigdy nie powrócił. Po prostu zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe. Dietetyk na pewno udzieli Ci informacji nt tego, jak jeść, by zawsze być w formie Pozdrawiam.

      Comment


      • #4
        Znajoma próbowała tego- zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/ Powiem szczerze, że widać różnicę

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X