Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta odchudzająca ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dieta odchudzająca ?

    witam wszystkich,
    chciałabym zmienić moją dotychczasową dietę w taki sposób, aby pozbyć się paru zbędnych kilogramów. zastanawiam się nad wyborem diety odchudzającej, jednak mam wątpliwości co do tego czy decyzję o niej mogę podjąć sama. czy powinnam skonsultować się z lekarzem ? czy istnieją diety, które takiej konsultacji nie wymagają ?

  • #2
    Lepiej zawsze wszytsko stalić ze specjalistą, żeby sobie nie zrobić szkody. Poza tym zawsze rysykujesz z dietami nabrac kilogramy a nie zrzucić, bo jak wiesz effekt jo-jo trudno przezwyciężyć.

    Comment


    • #3
      Mam w swoim najbliższym otoczeniu trzy osoby, które mają taki problem, jak Ty.
      Pierwsza - nie zmienia diety, czasami ćwiczy i wcale nie chudnie
      druga - nie zmienia diety, czasami ćwiczy i tyje
      trzecia - ustala sobie sama diete (bardzo surową) i też nie chudnie

      Żadna z tych osób nie była u dietetyka. Dlatego ja uważam, że należy skonsultować taką zmianę z kimś kompetentnym, bo wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że ta dieta w ogóle nam pomoże.
      Dietetyk dostosuje dietę do Twojego organizmu i trybu życia (kanapowy leniuch, sportowiec, średnio aktywny).

      I jeśli chodzi o moje zdanie na temat wszelich diet, to uważam, że powinnać na stałe zmienić tryb odżywiania tak, żeby w przyszłości ten problem nigdy nie powrócił. Po prostu zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe. Dietetyk na pewno udzieli Ci informacji nt tego, jak jeść, by zawsze być w formie Pozdrawiam.

      Comment


      • #4
        Znajoma próbowała tego- zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/ Powiem szczerze, że widać różnicę

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X