Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jestem za chuda ;/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • jestem za chuda ;/

    no dobra, przyszła pora, żeby trochę pomarudzić.... wszystkie piszą, że tu czy ówdzie maja za dużo, a ja mam za mało! nie jestem anorektyczką, ale jestem chuda jak patyk ;/ przy wzroście 175cm waga wskazuje mi na 43 kg. jem wszystko od lodów przez czpisy na tłustym mięsie skończywszy i nic! zero efektów. waga stoi w miejscu i ani rusz do przodu. jak to jest możliwe?!

  • #2
    Masz dobrą przemianę materii Wiele dziewczyn by Ci pozazdrościło. Może spróbuj wykorzystać swoje atuty? Polubić swoje ciało? Masz świetnie wymiary na modelkę
    A jeśli na prawde przeszkadza Ci Twoja waga to polecam wybrać się już do profesjonalisty- dietetyka. Razem coś na pewno wymyślicie
    pozdrawiam

    Comment


    • #3
      Dokładnie! Miałam ten sam problem Miałam rozmiar hm... 32 Teraz przytyłam do 36 i nareszczie wyglądam jak człowiek!! Nie muszę kupować ciuszków w sklepach dla dzieci ;p (chociaż czasami to był akurat plus ) Na modelkę zawsze byłam za mała, na fotomodelkę moja uroda nie pasuje, więc tak mały rozmiar to były tylko problemy. Poszłam do dietetyka - on uczynił cud. Tobie radzę to samo

      Comment


      • #4
        Ja też mam taki problem. Ale byłam u dietetyka, który powiedział mi czy mam czas żeby jeść co 3 godziny dane posiłki, bo jak nie to nie mam co marzyć o przytyciu. Zbadał moją tarczycę, bo przy nadczynności albo niedoczynności (nie pamiętam) można nie móc przytyć, ale gdy wyniki wyszły dobrze poradził mi żebym dała sobie spokój. Bo studiowałam, dziennie i zaocznie i do tego pracowałam i nie miałam czasu na regularne posiłki. Przyzwyczaiłam się teraz do swojego ciała. Polubiłam siebie i jest mi z tym lepiej

        Comment


        • #5
          Chciałbym być za chuda... ale jestem za gruba. Właśnie dlatego wzięłam się za odchudzanie z promoslim.pl/ Miejmy nadzieję, że chociaż to zwalczy mój ciągły problem z nadwagą.

          Comment


          • #6
            A ja długo zastanawiałam się nad dietami jakie są dostępne i które cieszą się pozytywnymi opiniami. Doszłam do wniosku, że najlepiej u mnie sprawdzi się catering dietetyczny. Znajoma ostatnio pokazała mi stronę https://dietly.pl/ dzięki, które znalazła dla siebie bardzo dobrą firmę cateringową. Planuje też się tam rozglądnąć.

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            Working...
            X