Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dieta w 3 dni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dieta w 3 dni

    jaką dietę na 3 dni polecacie? chodzi mi o to aby oczyścić organizm z toksyn, nie zależy mi raczej na odchudzaniu się (chociaż ze 2,3kg mniej przy okazji by nie zaszkodziło. czytałam już wiele propozycji takich diet, ale nie wiem którą wybrać. macie jakąś sprawdzoną, która mi na pewno nei zaszkodzi zamiast pomagać?

  • #2
    ja jestem przeciwnikiem krotkotrwalych diet, raczej jestem za zdrowym odzywianiem ogolnie, dlatego tez nie wyobrazam sobie posilek bez warzyw lub owocow.

    Comment


    • #3
      Oni: odchudzaniee.phorum.pl/viewtopic.php?f=1&t=11 mają dobry sposób na odchudzanie. Warto poczytać o nim.

      Comment


      • #4
        Myślę, że na kilka dni można odstawić różne używki i niezdrowe produkty, ale żeby tak całkiem się glodzić to musiałabyś porozmawiać z dietetykiem, żeby doradził coś konkretnego

        Comment


        • #5
          Tutaj się całkowicie zgadam. Nie można zapomnieć o tym, że niektórzy z nas mają też różne problemy zdrowotne. Jak więc zastosujemy nieodpowiedzialnie pierwszą lepszą dietę, możemy narobić sobie tylko szkody. Warto też dużo czytać na temat danych diet. Tutaj https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/cukrzycowa możecie dowiedzieć się jak wygląda prawidłowa dieta dla cukrzyków. Dzięki tym informacją sporo można sobie uzmysłowić.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X