Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mazaż!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • mazaż!!!

    mój chłopak uwielbia masaże różnego rodzaju i rozważam kupno takie profesjonalnego olejku o ładnym zapachu i działaniu najlepiej odprężającym. macie pomysły, gdzie mogę kupić taki olejek? bo w drogeriach do tej pory nie widziałam.... chyba, że mogłabym taki olejek zrobić sama z czegoś, co mam już w domu ? może dodać czegoś do balsamu, albo .... no, właśnie nie wiem moze mogłybyście mi coś doradzić? uwielbiam zapachy kwiatowe, ale mój chłopak zapewne wolałby zapach czekolady gdzie mogę kupić taki olejek?

  • #2
    Przez pewien czas był fajny olejek różany o łagodnym zapachu dostępny w katalogu oriflame. Oliwka dla dzieci też się sprawdza na piątkę. Wiem bo sama stosowałam i mój chłopak był również zadowolony

    Comment


    • #3
      A może pomarańczowy? Miałam taki, który na dodatek rozgrzewał. Super sprawa w szczególności, ze pomarańcza to nie jest zapach który 'drażni' mężczyzn, tak jak np zapachy kwiatowe. Kupiłam go o ile dobrze pamiętam w Yves Rocher, ale nie wiem, czy jeszcze go maja w ofercie, bo to dość dawno temu było

      Comment


      • #4
        Moja koleżanka dostała na 19. urodziny taki fajny olejek o zapachu czekoladowym. Pachniał .... po prostu bajka. Zdaje się, że był też jadalny Tzn.. zlizywalny Miał rozgrzewać zmysły, ale nie wiem ,czy te funkcje też spełniał. Jeśli chcesz go kupić z myslą o masowaniu swojego ukochanego , to może poszukasz w jakimś sklepie dla dorosłych? w końcu duzi chłopcy tez lubią zabawki

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X