Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzenie do masażu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • urządzenie do masażu

    Jak myślicie, czy takie urządzenia do masażu, np. w formie drewnianych rolli cokolwiek w ogóle dają? Masaz pleców jest dla mnie czymś bardzo odprężającym, ale niestety nie zawsze ma mi go kto zrobić, dlatego zastanawiam się, jak mogłabym sama sprawić sobie odrobinę przyjemności? Może lepiej zainwestować w fotel masujący??

  • #2
    Oj dużo dają! Pomagają poprawić krążenie i ujędrniają ciało, uelastyczniają skórę. Bardzo pożyteczne są masażery z długą rączką - taką, żeby można było sobie bez problemu wymasować plecy. Łózka do masażu są już raczej przeznaczone dla osób, z różnego typu chorobami, np. reumatyzmem. Nie jest dobrym rozwiązaniem też masażer drewniany - komplenty bezsens, nadaje się tylko do kąpieli lub pod prysznic z prostej przyczyny - przyjemność związana z masażem jest zabijana przez dłonie, męczące się podczas masażu takim urządzeniem.

    Comment


    • #3
      Professional body massage is a great practice for overall body. It gives you relax and improves your flexibility. Massage is beneficial for loosen up tense muscles.
      Tacoma gym

      Comment


      • #4
        Masaz to super sprawa. Fajnie jeżeli jest w celach relaksacyjnyh. Ostatnio przeglądałam https://www.szczeciniak.pl i zobaczyłam tam masaż świecą. To musi być super sprawa.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X