Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pilates

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pilates

    Mam zamiar w przyszłym tygodniu wybrać się na pilates. Czy możecie mi coś o tym powiedzieć? Trzeba być bardzo rozciągniętym? Jakie przeważnie ćwiczenia są wykonywane?

  • #2
    Oj trudne ćwiczenia są wykonywane... Ale podobno przy poprawnym wykonywaniu można osiągnąć świetne rezultaty.
    Szczególnie trudne jest załapanie tego jak należy oddychać, a poza tym trzeba też równocześnie ćwiczyć.

    Rozciągniętym oczywiście być lepiej, ale to nie jest obowiązkowe. Uwierz mi nie będzie tam dużo profesjonałów z pilatesa (oprócz instruktora).

    Jeżeli chodzi o ćwiczenia, to są to przewaźnie ćwiczenie na utrzymywanie równowagi, balansowanie, brzuszki, wyciąganie się. Ćwiczenia są wykonywane w wolnym tempie, a więc niektórzy się strasznie nudzą. Jeśli tobie się podoba joga, to pilates na pewno jest dla ciebie.

    Comment


    • #3
      Joga jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o siłę m.in. rąk i nóg - bo na nich głównie się opierają ćwiczenia.

      Jeśli chodzi o pilates, faktycznie rozciągnieta być nie musisz - ćwiczenia są dostosowane i do osób, które są pierwszy raz i do tych, które już jakiś czas chodzą. Z czasem zaczniesz być coraz bardziej giętka i wszystkie pozycje będą przychodziły Ci z łatwością, bez obaw!

      Comment


      • #4
        Pilates is an awesome practice for physical and mental fitness. It helps you in improving your body posture. You must join these classes and you will feel good changes in your fitness level.
        Tacoma gym

        Comment


        • #5
          Pilates poprawi Twoją sprawność fizyczną a także pomoże ci w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
          Gdy się jest pewnym, można być też zawiedzionym.

          Comment


          • #6
            Uwielbiam pilates- chodzę dwa razy w tygodniu na zajęcia z pilatesu. Niestety mój chłopak nie podziela mojego entuzjazmu, więc w tym czasie chodzi na boks do http://grapplingkrakow.com.pl/ Dzięki temu ja nie nudzę się na boksie, a on na pilatesie

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            There are no results that meet this criteria.

            Working...
            X