Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zabieg w salonie na cellulit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • zabieg w salonie na cellulit

    moja mama od pewnego czasu wybiera się na coś takiego. nie wiem, czy ją do tego zniechęcać, czy przeciwnie. bo jeśli ma wydać kilkaset złotych na coś, co tak naprawde nic nie zmieni, to .. cóż, wiadomo....
    myślicie, ze takie zabiegi mogą pomóc?
    może znacie jakieś konkretne zabiegi, które sa skuteczne?
    czy stanowczo odradzacie , bo to wyrzucanie pieniedzy w błoto???

  • #2
    Jeśli podstawą zabiegu antycellulitowego w gabinecie kosmetycznym jest masaż to jak najbardziej! Zadziała on lepiej niż kremy stosowane na codzień.
    Osobiście stosuje zabiegi kawowe z masażem bańką chińską, albo masaże limfatyczne z olejkami cytrusowymi. Klientki same widzą efekty i są zadowolone

    Comment


    • #3
      czy masaż limfatyczny mogę wykonywać w domu?

      Comment


      • #4
        zuza - raczej nie z tego co wiem to specjalistyczny masaz wymagajacy okreslonych uiejetnosci )

        z gabinetowych na celulit moge polecic masazeendermatologiczne i prozniowe! rewelacyjna sprawa, kosmetyczka jezdzi specjalna glowica po calym ciele - ja nawet przedramiona robilam. Są rozne rodzaje ruchow tej glowicy, trudno to opisac - jakby ssace, uciskowe ( kto ma kota? to jest takei wrazenei jak koty udeptuja czasem jak sa zasowolone) . Wrzucam klink do poczytania o tych masarzach - ja wlasnie w tej klinice BBC robilam.

        Walka z cellulitem | Klinika BBC – Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania

        Comment


        • #5
          Bardzo dobry efekt dają tabletki na zmniejszenie łaknienia - Tabletki na odchudzanie zmniejszające łaknienie Ja w zasadzie cały czas miałam ten sam problem - problem apetytu, nadmiernego apetytu. Wciąż chciało mi się jeść, nie mogłam się tego pozbyć, dopiero przy tabletkach rzeczywiście dałam radę się odchudzić, skuteczne i szybko. I po co było tyle czekać?

          Comment


          • #6
            Nie lepiej wziąć się za odchudzanie? To: http://promoslim.pl skutecznie pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów.

            Comment

            Ciekawostki

            Collapse

            Glamourina
            Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
            masaż tantryczny warszawa

            Najnowsze wątki

            Collapse

            Working...
            X