Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Olejki do kąpieli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Olejki do kąpieli

    Potrzebuję kupić sobie olejek do kąpieli. Chcę, żeby miał intensywny zapach (najlepiej jakiś owocowy), relaksujący i zmysłowy No i co najważniejsze - moje ciało musi być potem dobrze nawilżone i tez pachnące dłuższy czas. Znacie jakieś tego typu olejki godne polecenia? I gdzie wogóle takich szukać (bo w zwykłej drogerii się nie spotkałam ;/ ) ?

  • #2
    Oj, nie wiem, czy w ogóle coś takiego znajdziesz ...

    Mogę Ci polecić jedną rzecz, ale to nie będzie do końca odp na Twoje pytanie. Wlej sobie do CIEPŁEJ/gorącej kąpieli trochę oliwki dla dzieci. Skora rozgrzeje sie i bedzie idealnie chłonęła tę oliwkę, dlatego po wyjsciu z wanny nie będziesz musiała sie dodatkowo smarować. Skóra bedzie nawilżona , miękka, gładka... idealna I to cała, od stóp do głów

    Polecam, super sprawa.
    Ze zmysłowym zapachem niestety oliwka dla dzieci nie idzie w parze, dlatego bedziesz musiała wymyslic cos sama

    Comment


    • #3
      mogę polecić na pewno olejek yves rocher, o zapachu pomarańczy. daje świetny zapach na ciele przez długi czas, a na dodatek nei robi nam "tłustej" wody w kąpieli, jak większość np kuleczek, czy innych dziwnych rzeczy. skóra też po nim jest bajka - nawilżona, mięciutka, nic, tylko dotykać!

      Comment


      • #4
        Ja nie znam olejku o intensywny, zapachu, niemniej jednak fajne z Gal takie w kształcie kulek. Po kąpieli skóra nie jest sucha a lekko natłuszczona i miękka.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X