Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wanna z hydromasażem...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • wanna z hydromasażem...

    czy opłaca się kupować? zamarzyło mi się i mam na oku jedną specjalną, do mojego mieszkanka nowego, ale przed wyborem, czy tradycyjna wanna, czy taka "z bajerami" chcialabym wiedzieć czy to na prawdę tak fajnie działa, dobrze odpręża itd...? Możecie mi coś na ten temat powiedzieć?

  • #2
    Słyszałam, że czyszczenie takiej wanny jest bardzo kłopotliwe. I utrzymanie jej w dobrym stanie. Kłopotliwe i kosztowne. Dlatego przed zakupem zorientuj się, jak to wszystko wygląda naprawdę... Zapytaj, jakie mogą być ewentualne awarie i jak się ją czyści. Powodzenia

    Comment


    • #3
      Hydromasaże bardzo poszły w dół ;-)
      Wanna z hydromasażem LIWIA 192X87 (nr.kat. PB3000042)
      więc czemu nie korzystać? ;-)

      Comment


      • #4
        W e-inclusive.pl jest terazwanna z hydromasażem za 1300 zeta. Czego więcej potrzebujecie? Na potrzeby domowe niczego - ta wanna jest wystarczająca, kwestia tego czy posiadacie odpowiednią przestrzeń.

        Comment


        • #5
          Jeśli masz pieniądze i dużą łazienkę kup sobie taką wannę. Myślę, że kąpiel w takiej wannie może sprawić wiele przyjemności. Takie wanny są naprawdę fajnym rozwiązaniem. Moja znajoma kupiła sobie całkiem tanią wannę z http://e-inclusive.pl/48-wanny-lazienkowe Możesz sobie tam zajrzeć, może Tobie też się coś spodoba.

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          Working...
          X