Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Domowe spa :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Domowe spa :)

    Korzystając z uroków wakacji, postanowiłyśmy z przyjaciółkami urządzić sobie Day SPA w domu. W planie są peelingi, maseczki, manicure i pedicure. Macie jakieś sprawdzone przepisy na domowe maseczki nawilżające i odżywcze? Do tego byłoby miło, gdyby miały ładny zapach
    Słyszałam o peelingu z kawy, który ma działać antycellulitowo. Może ktoś przetestował go na własnej skórze i mógłby opowiedzieć mi o swoich wrażeniach i podać przepis na ten peeling lub jakiś inny o podobnym działaniu?
    Z góry dziękuję

  • #2
    Ja mam swoje sposoby i chętnie podzielę się nimi. Moim ulubionym jest kąpiel w wodzie z płatkami róż. Idealny relaks, skóra jest gładka i miękka. Druga naturalna metoda jaką stosuję to plasterki świeżego ogórka położone na parę minut na twarz. Fajnie nawilżają i odprężą. Polecam!

    Comment


    • #3
      Mój ulubiony peeling domowej roboty to sól z oliwą.
      Składniki c;
      1.) sól (2 łyżki)
      2.) oliwa (3 łyżki)
      Należy jak najdokładniej wymieszać składniki i delikatnie kolistymi ruchami wcierać w twarz. Peeling daje dobry efekt, a zapach jest neutralny.

      Comment


      • #4
        Chips, sól kuchenna? Czy morska? Czy jakaś specjalna gruboziarnista?

        Comment


        • #5
          słyszałam o maseczkach z jajek na włosy, ale zapch może nie jest najlepszy, chyba ze wrzucisz do tego wanilię. Starczy jedno jajko wetrzec we włosy i pozostawić na 10 min (ale ma być to jajko ekologiczne, w tych innych za dużo chemii)

          Comment


          • #6
            W ramach spełniania marzeń - Sauna + prysznic + łaźnia parowa - SUPER CENA!!!
            Zestaw Sauna+Kabina+Hammam SaSHa, czyli po prostu górna półka, coś czego nie mają nawet w wielu spa, ale co tutaj dużo mówić, każdy chciałby coś takiego mieć. Przy tej cenie jest to nawet bardziej realne.

            Comment


            • #7
              Niestety nie każdego stać na płatne spa w placówce. Ja korzystam z darmowej domowej spa Świeczki zapachowe, sole musujące, płyny egzotyczne i relax gotowy.
              Last edited by dido23; 09-04-14, 04:34 PM.
              Tylko filmy online bez rejestracji

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              There are no results that meet this criteria.

              Working...
              X