Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brzuszki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Brzuszki

    I jeszcze jedno pytanie z dziedziny sport/siłownia Jaki rodzaj brzuszków jest najlepszy, żeby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic bioder / środa brzucha (przy figurze gruszki) ? Słyszałam coś kiedyś o jakiejś metodzie seryjnego powtarzania poszczególnych rodzajów brzuszków z nogami w górze, potem z dłońmi splecionymi itp., ale nie wiem dokładnie jak to się nazywa i nie mogę tego nigdzie znależć. Wiecie coś może na ten temat?

  • #2
    tak, istnieje coś takiego: jest to aerobiczna 6 weidera. działa ona na wszystkie partie brzuszka i w widoczny sposób dzień w dzień modeluje nam mięśnie. działa! dlaczego aerobiczna? wysiłek aerobiczny to taki, który trwa dłuzej niz 4 minuty, tlenowy - stosowany w ćwiczeniu wytrzymałości i redukcji tkanki tłuszczowej (ta z kolei spalana jest dopiero po 20 min ćwiczeń). gdy robimy zwykłe brzuszki trwa to często krócej niż 4 minuty, co sprawia, że wysiłek staje się wysiłkiem anaerobowym (beztlenowym) i wtedy ćwiczymy tylko siłę, często powstają zakwasy.

    Aerobiczna 6 Weidera - tu jest cały cykl ćwiczeń opisany, powodzenia!

    Comment


    • #3
      Wiem, że lepiej zmniejszać brzuch, ale ja znam sposób na powiększanie. Spójrzcie na iqman opinie.

      Comment


      • #4
        Pamiętaj także o ćwiczeniach aerobowych które pomogą ci spalić zbędny tłuszcz.
        Gdy się jest pewnym, można być też zawiedzionym.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        Working...
        X