Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bieganie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • bieganie ?

    hej, co sądzicie o takim sposobie na zachowanie ciała w świetne kondycji ?
    osobiście chciałabym zacząć biegać, ale nie wiem jak się do tego przygotować.
    kwestie ubioru nie są istotne - wystarczą wygodne ciuchy nie krępujące ruchów, ale zajmuje mnie kwestia dystansu - ile należy przebiec i w jakim czasie, aby trening przyniósł jakieś wymierne efekty poprawiając kondycję ?

  • #2
    minimalnie trening (każdy) poprawiający kondycję, powinien być stosowany minimum 3x w tygodniu po około 40 minut. ważne jest, żeby oscylował w przedziale 40-75%HRmax, czyli innymi słowy mówiąc - kupujesz miernik tętna, trzymasz go na nadgarstku i z nim -biegasz utrzymując poziom swojego tętna na około 40-75% tętna maksymalnego. co ważne - kup specjalnie wyproflowane buty do biegania. zwykłe, plaskie adidasy dają sie we znaki stopom po dłuższym czasie.

    Comment


    • #3
      Istotność odzieży sportowej

      Wg mnie kwestia ubioru odzieży sportowej do biegania jest istotna, gdyż nie mogą to być ubrania szerokie lecz w miarę opinające ciało. Ważne jest również, aby w takim ubraniu czuć się wygodnie i komfortowo, dlatego też warto kupić specjalistyczną odzież, która odprowadza wilgoć z powierzchni ciała na zewnątrz i zapobiegają wydostawaniu się nieprzyjemnego zapachu-czyli są to materiały, które posiadają na włóknach cząsteczki jonów srebra-. Znalazłam fajne porady odnośnie dobierania odzieży sportowej na internetowym sklepie sportowym hike.pl, zerknijcie Odzież sportowa - nowości, opinie, testy

      Comment


      • #4
        Skarpetki z jonami srebra się przydają. Buty wygodne z technologią amortyzującą a reszta ubioru nie jest istotna. Aby było wygodnie
        Last edited by jordan23; 18-03-14, 12:11 PM.
        wkręty | kubki reklamowe

        Comment


        • #5
          Lubię biegać, wg mnie to jeden z lepszych sportów do poprawienia kondycji. Staram się biegać wieczorami, chociaż od jakiegoś czasu przerzuciłam się na poranne bieganie, ale nie zawsze bo jest jeszcze za zimno w poranki

          Comment


          • #6
            Bieganie wieczorami jest świetną formą spędzania czasu i aktywności fizycznej

            Comment


            • #7
              Ja bardzo lubię biegać - jak już zaczęła to nie mogę przestać
              Gdy się jest pewnym, można być też zawiedzionym.

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              There are no results that meet this criteria.

              Working...
              X