Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezsenność

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezsenność

    Czym może być spowodowana bezsenność i co z tym zrobić? Kładę się spać bardzo wcześnie, bo około 22, a nie moge usnąć do 1, często do 2. Wstaję wcześnie rano (około 6) i codziennie chodze niewyspana ;/ Koszmar, zwłaszcza, że potem cały dzień jestem nie do życia, nawet po kawie ;/

  • #2
    Wika, mam to samo... Tzn może niedokładnie, bo nie mam ostatnio problemu z zasypianiem, ale ... ilekolwiek godzin bym spała, zawsze będę niewyspana/nieprzytomna ... Moja metoda na to to podwójna dawka Plusz Active rano, zamiast kawy (dodatkowo z witaminkami) i dopiero wtedy jestem "do życia".

    A jeśli chodzi o zasypianie, to ostatnio odkryłam coś takiego, że w niektórych pozycjach zasypia się natychmiast, a w innych kompletnie się nie da. Więc po prostu zwracaj na to uwagę jak jesteś ułożona zasypiając i kładź się tak codziennie Ja nie żartuję, chociaz domyślam sie, ze to dziwnie brzmi

    Comment


    • #3
      Raczej nie mam problemów ze snem, jednak jak już zdarzy mi się, że nie mogę zasnąć, włączam telewizor i w końcu przy nim zasypiam. Organizm się męczy i w końcu sam zasypia, jednak pewnie nie na każdego to działa. Współczuję wszystkim cierpiącym na bezsenność- http://www.bezsennosc.pl/ Bez snu człowiek jest właściwie nie do życia.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      Working...
      X