Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dobra ogranizacja czasu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dobra ogranizacja czasu...

    ... to coś z czym od zawsze mam problem Chciałabym was zapytać, jakie macie sposoby na to, by dobrze organizować sobie czas, by zdązyć wszystko zrobić, o niczym nie zapomnieć itd ... Nie mam trójki dzieci, nie jestem prezesem międzynarodowego koncernu, mogłoby się wydawać, że powinnam sobie poradzić z połączeniem takich zajęć, jak praca, sprzątanie, gotowanie i zakupy. I jeszcze spotkania ze znajomymi.. Codziennie jednak kończy się tak, że czegoś nie zrobię... Często sprzątanie czeka na mnie przez cały tydzień .... Co z tym zrobic? Jak poradzić sobie z planowaniem czynności w ciągu dnia? Jak wy to robicie?

  • #2
    myślę, że Twoje problemy z barkiem organizacji czasu można łatwo poskromić - proponuję zainwestowanie w kalendarz !

    w kalendarzu tym możesz zapisywać sobie dzień wcześniej jakie zadania masz do wykonania jutro i wyznaczyć konkretne godziny zajmowania się danym zadaniem. ułatwi Ci to planowanie, a na pewno niczego nie przeoczysz i nie będziesz tracić czasu. już zrobione zadania będziesz mogła wykreślać z kalendarza, co podbuduje Cię i zmotywuje do dalszego działania !

    Comment


    • #3
      To wcale nie jest trudne. Trzeba tylko dobrze przemyśleć plan dnia i robić wszystko po kolei. Mnie jednego dnia udaje się pójść do jednej pracy, zjeść obiad, popracować w domu, zrobić zakupy w sieci(ostatnio kupiłam okleinę: http://www.fototapetka.eu/naklejka-1...y-meblowe.html), pozmywać i obejrzeć serial. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X