Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dobra ogranizacja czasu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dobra ogranizacja czasu...

    ... to coś z czym od zawsze mam problem Chciałabym was zapytać, jakie macie sposoby na to, by dobrze organizować sobie czas, by zdązyć wszystko zrobić, o niczym nie zapomnieć itd ... Nie mam trójki dzieci, nie jestem prezesem międzynarodowego koncernu, mogłoby się wydawać, że powinnam sobie poradzić z połączeniem takich zajęć, jak praca, sprzątanie, gotowanie i zakupy. I jeszcze spotkania ze znajomymi.. Codziennie jednak kończy się tak, że czegoś nie zrobię... Często sprzątanie czeka na mnie przez cały tydzień .... Co z tym zrobic? Jak poradzić sobie z planowaniem czynności w ciągu dnia? Jak wy to robicie?

  • #2
    myślę, że Twoje problemy z barkiem organizacji czasu można łatwo poskromić - proponuję zainwestowanie w kalendarz !

    w kalendarzu tym możesz zapisywać sobie dzień wcześniej jakie zadania masz do wykonania jutro i wyznaczyć konkretne godziny zajmowania się danym zadaniem. ułatwi Ci to planowanie, a na pewno niczego nie przeoczysz i nie będziesz tracić czasu. już zrobione zadania będziesz mogła wykreślać z kalendarza, co podbuduje Cię i zmotywuje do dalszego działania !

    Comment


    • #3
      To wcale nie jest trudne. Trzeba tylko dobrze przemyśleć plan dnia i robić wszystko po kolei. Mnie jednego dnia udaje się pójść do jednej pracy, zjeść obiad, popracować w domu, zrobić zakupy w sieci(ostatnio kupiłam okleinę: http://www.fototapetka.eu/naklejka-1...y-meblowe.html), pozmywać i obejrzeć serial. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      Working...
      X