Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A ja mam pytanie dotyczące opalania natrskowego ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja mam pytanie dotyczące opalania natrskowego ...

    Mam niedługo imprezę, na której chciałabym dobrze wyglądać, natomiast nie mam zbyt wiele czasu na opalanie się na słoneczku Kosmetyczna poleciła mi opalanie natryskowe, ale nie wiem, co o tym sądzić ... Niby sposób szybki i nie aż taki drogi, ale ... No właśnie - powiedzcie mi, jakie są wasze opinie na ten temat.

  • #2
    Ja nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tym związanych. "Pomalowałam" się tak na studniówkę ... Pomalowałam - bo tak to właśnie należy nazwać. Wyglądałam.. powiedzmy, że ok, ale....... po kilku dniach, jak to wszystko zaczęło złazić......to była tragedia. wyglądałam, jak dalmatyńczyk, dopóki nie zdarłam gąbką tego CZEGOŚ z siebie... Na jeden wieczór ok, ale ... męczarnia z tym wszystkim pózniej....... to nie jest tego warte. żałuję, że wydałam tyle pieniędzy.

    Comment


    • #3
      Opalanie natryskowe jest bardzo bezpieczne, bo działa jak samoopalacz. W skórze nie powstaje stan zapalny jak w przypadku solarium. Ale z drugiej strony słyszałam dużo złych opinii, takich o których mówi Beznalogow.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X