Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

opalanie topless:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • opalanie topless:D

    hej, jest piękne słońce na dworze i aż zachęca do poleżenia i posmażenia się tylko, ze ja zawsze mam z tym pewien problem... te białe slady .... jak to wygląda mój chłopak się z nich śmieje oczywiscie nie pytam ze względu na niego, bo to moje ciało itd., ale chciałabym poopalać się topless. mieszkam w warszawie i nie za bardzo wiem, gdzie mogę to zrobic, zeby nie stac się pośmiewiskiem opcja BALKON odpada, bo mieszkam na osiedlu . wiec pytam was: jeżeli opalacie się topless, to gdzie najlepiej???

  • #2
    Jedyne miejscu co ja znam to solarium, uwierz mi że raczej w Warszawie czegoś w tym stylu nie znajdziesz, chociaż może popostu nie jestem w tych sprawach doświadczona i ktoś z koleżanek podpowie co tu da się zrobić.

    Comment


    • #3
      A w ogóle tak na temat opalenizny, kurczę, chcę mieć cerę takiego odcieniu jak Justynka w swym albumie bezpośrednio na stronie (właśnie do niego dotarłam, nie wiedziałam że można dodawać zdjęcia!!!! ale fajnie! Aby ułatwić wam znalezienie drogie dziewczyny kliknijcie na górze "społeczeństwo" -> obrazki i albumy
      I tak a prospos może wie ktoś jak taki efekt osiągnąć?

      Comment


      • #4
        zgodzę się z N@t@, w Warszawie chyba jedyna opcją jest solarium. ewentualnie własna działka, gdzie nikt nie będzie miał okazji do podglądania

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X