Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki na zmarszczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosmetyki na zmarszczki

    Chcę kupić mojej mamie na urodziny jakiś fajny i dobrze działający zestaw kosmetyków na zmarszczki. Jakiego producenta możecie polecić? Chcę dokladniej jakiś żel do mycia twarzy, peeling i krem. Cena nie gra roli. Może Vichy? Któraś z Was stosowała kosmetyki na zmarszczki tej firmy?

  • #2
    Floreo Kosmetyki Naturalne - KREM NAWIL Kupiłam swojej mamie )

    Comment


    • #3
      Co najmniej kilka fajnych pozycji znam. Najlepsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe zdecydowanie produkuje firma Guam. Doskonały przykład - Ciao kosmetyki Guam Ziemia Egipska Drogeria internetowa Produkt na bazie cennych ekstraktów roślinnych. Jedna uwaga - jeśli kupujecie coś przeciwzmarszczkowego, to tylko z wyższej półki. Nie wierzcie proszę, że kosmetyki za 10 zł wyeliminują wasze zmarszczki!

      Comment


      • #4
        Ważne, że szukasz wysokiej jakości, a nie najniższej ceny. Polecam ci krem przeciwzmarszczkowy GUAM Microcellulaire ANTI-AGE. Świetna jakość, zawiera cenne ekstrakty roślinne, a co więcej wcale nie jest drogi. Najważniejsza jest jego skuteczność, w której nie ma sobie równych. Tutaj masz więcej na jego temat - Ciao kosmetyki Guam Ziemia Egipska Drogeria internetowa

        Comment


        • #5
          To może coś wysokiej jakości i do tego naturalne? Olive Skin Serum z serii Botani, czyli naturalne serum przeciwzmarszczkowe? I na prezent takie kosmetyki też świetnie się nadają.

          Comment


          • #6
            Polecam taki tekst

            Test kremów na zmarszczki mimiczne
            Test kremów na zmarszczki mimiczne Uroda - Testy kosmetyków - Galeria - Testy kosmetyków - Uroda - Polki - Kobieta - Testy, porównania, wady, zalety kosmetyków

            Nie jest to rewelacja, ale może któraś z was skorzysta.

            Comment


            • #7


              Ja osobiście używam krem pod oczy NATURAGREEN j na bazie rumianku i aloesu jest rewelacyjny . Używam go nie tylko pod oczy ale i na całą buzie i szyje i dekolt. Polecam )

              Comment


              • #8
                Jeszcze bardzo dobry kosmetyk w niskiej cenie - Kremowa maska z Mango
                Wygładza skórę, ma świetny zapach, zapewnia gładkość i nawilżenie. Dokładnie taki kosmetyk, jakie lubię ;-)

                Comment


                • #9
                  Nie sądzę, by mama ucieszyła się z takiego prezentu. Taki prezent może ją urazić. Proponowałabym raczej kupić coś takiego: http://giftmania.com.pl/c/1842/dyplo...znosciowe.html To byłby fajny upominek dla mamy.

                  Comment

                  Ciekawostki

                  Collapse

                  Glamourina
                  Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
                  masaż tantryczny warszawa

                  Najnowsze wątki

                  Collapse

                  Working...
                  X