Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O depilacji raz jeszcze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • O depilacji raz jeszcze...

    Witam wszystkie forumowiczki Temat depilacji był już chyba poruszany milion razy przy różnych okazjach, ale gdyby tak raz jeszcze- najlepsze sposoby usuwania niechcianych włosków- podajcie sposób i proponowany do tego zestaw kosmetyków, cene, itp. Na pewno każda z nas jakoś na tym skorzysta
    pozdrawiam

  • #2
    Dla tych, którzy nie lubią bawić się z maszynką polecam do depilacji plastry Veet. Łatwo, szybko... na długo zostawiają gładkie nogi. Cena w okolicach 20 kilku złotych za opakowanie.

    Comment


    • #3
      Witam wszystkich Skoro już tutaj mowa o depilacji, to nie będę zaczynać nowego wątku. Chciałam zapytać o depilacje różnego rodzaju kremami. Nie lubie tak często się golić maszynką, a wosk...boli czy to jest skuteczne? jeśli tak, to na ile? i czy np. "okolice bikini" również można tym depilować? czy tylko nogi? Jaki kosmetyk najlepiej do tego wybrać?
      z góry dzięki za wszystkie porady

      Comment


      • #4
        Jeśli chodzi o kremy do depilacji, to moim zdaniem mają one swoje zalety i wady. Z reguły nie powodują podrażnień takich, z jakimi mamy do czynienia w przypadku częstego używania maszynki (zwłaszcza w okolicach bikini). Używanie ich jest jednak bardziej czasochłonne i nie jest powiedziane, że skóra pozostanie gładsza dłużej, niż po goleniu zwykłą maszynką. Dlatego ja najczęściej robię tak, że do depilacji nóg używam maszynki, a do okolic bikini i pach - kremu.
        Każde opakowanie kremu ma dołączoną instrukcję obsługi, w której znajdziesz informację nt tego, jakie części ciała można nim depilować (zazwyczaj producent odradza stosowanie tego produktu do okolic genitaliów, okolic odbytu i oczywiście twarzy). Jeśli chodzi o ceny, to są naprawdę różne i myślę, że każdy znajdzie na rynku krem odpowiedni dla siebie.
        A! Jeszcze jedna rzecz - są kremy w tubce i w sprayu. Polecam te w sprayu ze względu na łatwość aplikacji
        Mam nadzieję, że pomogłam

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X