Promuje się teraz takie kolory na paznokcie jak: miętowy, cytrynowy, truskawkowy, malinowy, generalnie pastele, albo bardzo żywe kolory typu jasna czerwień, róż. Co sądzicie o takich kolorach? Do jakich zestawień ubraniowych najlepiej pasują? Czy u nóg i u rąk taki sam kolor w przypadku np. miętowego?
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Najmodniejsze kolory tego sezonu
Collapse
X
-
Dlaczego nie
Może być ten sam. Nie ma nic przeciwko. A gdybyś chciała pomalować "ręce i stopy" na różne kolory, to jednak radziłabym łączyć pastele z pastelami i żywe barwy z żywymi 
Co do ubrań, to pewnie powinnać dobieraać kolorystycznie. I dlatego ja np. raczej nie pomalowałabym paznokci na zielono lub żółto, bo wiadomo, że raczej do niewielu kreacji by mi to pasowało. Aczkolwiek znałam kiedys kobiete, ktora codziennie malowała paznokcie pod kolor swetra ... ;> ale to było dziwne i nie wiem, skad miała tyle czasu:d
Jeśli chodzi o moją opinię na ten temat, to już zawsze będę tradycjonalistką, jeśli chodzi o paznokcie .. Zarówno stopy, jak i ręce wyglądają bardzo ponętnie z czerwonymi paznokciami. Jasny róż/mleczny/pastelowy też jest w porządku. No i mój ulubiony french
Ale to juz osobny temat
-
Trzecie TAK dla czerwonego... Niezastąpiony
POnętny, kobiecy i elegancki. Pasuje na imprezę i do pracy
Nie wiem, czy dałabym się przekonać do miętowego... Jeśli tak, to pewnie "na wakacjach", bo wtedy nie trzeba się aż tak bardzo przejmować, czy wszystko do wszystkiego pasuje
Comment
-
A ja jestem zdecydowanie ZA takimi kolorami Wreszcie coś nowego, kolorowego i nie aż tak bardzo poważnego. Bawmy się tymi kolorami i naszym wyglądam, a co !! Do biura może faktycznie lepiej darowac sobie pomarańczowe paznokcie, ale na plażę super!! jestem za i w ogóle sie nie przejmujcie tym, że wam nie pasują do ubrania - są wakacje
Comment
-
bardzo zainteresował mnie kolor miętowy, teraz marzę o takich właśnie paznokciach
!
moim zdaniem ładnie będzie wyglądał także na krótkich pazurkach (ze względu na wyjazd nad morze skróciłam je, aby łatwiej było o nie zadbać), a co Wy o tym myślicie ?
czy znacie jakiś lakier w ładnym odcieniu mięty ??
Comment
-
Ja lubię różowy, ale taki barbie, świetnie wygląda na paznokciach i nie patrzę by pasował do ubrań, wydaję mi się że do biura tez można tak się zjawić, jak ktoś jest pewny siebie, to nie będzie przejmował się że komus nie podobają się jego paznokcie. w koncu nie maluje paznokcie dla biura, ale zeby mi się podobalo jak wygladam.
Comment
Najnowsze wątki
Collapse
-
Mam 35 lat, palę papierosy i szukam antykoncepcji hormonalnej. Lekarka powiedziała że tabletki dwuskładnikowe są dla mnie przeciwwskazane i zaproponowała...
-
Channel: Tryb Życia
23-06-26, 12:00 PM -
-
Dziewczyny, co sprawdza się najlepiej na nadmiar skóry na górnych powiekach, bo moje spojrzenie straciło świeżość i wyglądam na niewyspaną nawet...
-
Channel: Kosmetyki
22-06-26, 09:25 AM -
-
Wczoraj stwierdziłam że nie mam dowodu osobistego, pewnie wypadł mi z torebki w centrum handlowym. Zgłosiłam na policję ale znajoma mówi że sama...
-
Channel: Tryb Życia
16-06-26, 02:46 PM -
-
Choruje na endometriozę.
Biorę tabletki jednoskładnikowe.
Mam torbiel na jajniku endo.
Mam również mięśniaki.
W czym problem?...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 01:25 PM -
-
Cześć dziewczyny! Mam pytanie już nie wiem jak sobie z tym radzić
mam dość miękką płytkę i jaki żel nie nałożę czy hybrydę to się...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 12:16 PM -



Comment