Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy w życiu potrzebne i ważne są zmiany?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • czy w życiu potrzebne i ważne są zmiany?

    jak myślicie, czy w życiu konieczne są zmiany? chodzi mi o zmiany wizerunku, towarzystwa itp. czy musimy im ulegać, czy możemy też zapobiec temu i pozostać sobą.

  • #2
    To nie jest łatwy temat... W pierwszej chwili pomyślałam, że ze zmianami w wizerunku jest mniejszy problem, bo w końcu to jest takie drobne urozmaicenie, które jednak nie ma większego wpływu na nasze życie. ALE z drugiej strony jeśli to ma sprawić, że poczujemy się bardziej pewni siebie = bardziej otwarci = chętni do wychodzenia do ludzi, do DZIAŁANIA , to to jest bardzo ważna sprawa. I wbrew pozorom nie taka płytka, jak mogłoby się wydawać. Jeśli chodzi o zmiany towarzystwa, to zdecydowanie warto pozostać sobą. Tutaj warto zaznaczyć, że należy rozsądnie wybierać przyjaciół i nie sugerować się tym, czy ktoś jest FAJNY, POPULARNY, ŚMIESZNY i tym bardziej CZY CHODZI NA IMPREZY. Ja w młodszym wieku popełniłam taki właśnie błąd. Poczułam nudę i zapragnęłam zaprzyjaźnić się z ludźmi, których uważałam za "fajnych". Nie bez powodu użyłam słowa "fajny", ponieważ jest to słowo kompletnie bez treści. Nic nie oznacza. I tacy właśnie byli ci moi nowi znajomi. Imprezowicze bez moralności. Wydaje mi się, że dziś wielu młodych ludzi wpada w tę pułapkę i bardzo mi przykro na to patrzeć. W każdym razie zmierzam do tego, że powinniśmy kierować się tym, by mieć PRAWDZIWYCH przyjaciół ( nie ważne ilu, może być trójka, ale prawdziwych i na zawsze ), a nie tym, by mieć 238 pseudo przyjaciół "z melanżu", bo to ulotne i niewiele warte. Wchodząc w nowe towarzystwo powinniśmy pamiętać, że mamy swoje własne ideały, zasady moralne i ich nie zatracić.
    Last edited by sunday87; 29-06-10, 11:40 PM.

    Comment


    • #3
      Takie zmiany czasami są potrzebne. Sunday87 tutaj ma rację w 100% jeśli chodzi o te przelotne 'imprezowe' znajomości. Jest pewien wiek, kiedy człowiekowi nudzi się taki tryb życia i nagle uświadamia sobie, że nie ma prawdziwych znajomych, z którymi można poważnie porozmawiać, bo wszyscy mają w głowie tylko imprezy i lekkie tematy bez głębszych treści. Czasami też mamy tak dość naszego otoczenia, że najchętniej byśmy się zamknęli w domu i z nikim nie rozmawiali. Błąd! Właśnie wtedy trzeba spróbować trochę poszerzyć grono. Wyjść na nowe 'tereny', poznać nowych, CIEKAWYCH ludzi, którzy interesują się tym czym my, mają o czym z nami porozmawiać. To naprawdę pomaga! Człowiek odzyskuje wtedy radość życia

      Comment


      • #4
        Moim zdaniem zmiany są jak najbardziej potrzebne. Przebywanie w tym samym towarzystwie przez długi czas męczy i powoduje, że nie mamy szans na rozwój osobisty. Jeśli zmienimy towarzystwo, zmienimy tok myślenia, znajdziemy nowy cel w życiu i być może coś więcej osiągniemy.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X