Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezsenność

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezsenność

    Czym może być spowodowana bezsenność i co z tym zrobić? Kładę się spać bardzo wcześnie, bo około 22, a nie moge usnąć do 1, często do 2. Wstaję wcześnie rano (około 6) i codziennie chodze niewyspana ;/ Koszmar, zwłaszcza, że potem cały dzień jestem nie do życia, nawet po kawie ;/

  • #2
    Wika, mam to samo... Tzn może niedokładnie, bo nie mam ostatnio problemu z zasypianiem, ale ... ilekolwiek godzin bym spała, zawsze będę niewyspana/nieprzytomna ... Moja metoda na to to podwójna dawka Plusz Active rano, zamiast kawy (dodatkowo z witaminkami) i dopiero wtedy jestem "do życia".

    A jeśli chodzi o zasypianie, to ostatnio odkryłam coś takiego, że w niektórych pozycjach zasypia się natychmiast, a w innych kompletnie się nie da. Więc po prostu zwracaj na to uwagę jak jesteś ułożona zasypiając i kładź się tak codziennie Ja nie żartuję, chociaz domyślam sie, ze to dziwnie brzmi

    Comment


    • #3
      Raczej nie mam problemów ze snem, jednak jak już zdarzy mi się, że nie mogę zasnąć, włączam telewizor i w końcu przy nim zasypiam. Organizm się męczy i w końcu sam zasypia, jednak pewnie nie na każdego to działa. Współczuję wszystkim cierpiącym na bezsenność- http://www.bezsennosc.pl/ Bez snu człowiek jest właściwie nie do życia.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X