Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że dużo gorzej widzę po zmroku. Prowadzenie samochodu wieczorem to ostatnio spore wyzwanie. Gdzie w Tarnowie warto się zgłosić z takim problemem?
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Problemy z widzeniem w nocy. Do kogo w Tarnowie
Collapse
X
-
o może być coś z kontrastem widzenia albo początkiem jakiejś wady. Trudno powiedzieć bez konkretnych badań. W Tarnowie jest gabinet, który oferuje pełną diagnostykę wzroku, nie tylko podstawowe sprawdzenie ostrości. Można tam zrobić badania bardziej szczegółowe, które wychwytują też problemy z widzeniem nocnym. Tu jest ich strona, mają tam info o dostępnych badaniach: https://oftalvision.pl/Last edited by vevi; 18-06-25, 12:08 PM.
Najnowsze wątki
Collapse
-
Hej, czy w Krakowie znajdę jakiś sprawdzony gabinet od depilacji laserowej bikini? Mam już dość podrażnień i wrastających włosków po maszynce.
-
Channel: Ciało
18-09-25, 01:20 PM -
-
Czy lepiej sprawdza się wanna, czy prysznic – co według Was daje większy komfort?
-
Channel: Tryb Życia
18-09-25, 10:35 AM -
-
Czy ktoś korzysta z taxi na co dzień, np. do pracy? Czy to w ogóle ma sens?
-
Channel: Tryb Życia
15-09-25, 08:21 AM -
-
Czy warto sadzić borówki w ogrodzie, skoro mamy swoje jagody?
-
Channel: Tryb Życia
12-09-25, 01:07 PM -
-
Jakie wino półsłodkie albo owocowe najlepiej sprawdzi się na prezent – coś, co nie jest przesadnie słodkie, ale ma przyjemny smak?
-
Channel: Kosmetyki
12-09-25, 12:39 PM -
Comment