Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tampony

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • tampony

    Witam wszystkich na forum Chciałam, żebyście mi coś poradziły. Od niedawna zastanawiam się nad rozpoczęciem używania tamponów. Mimo, że miesiączkuję już od dawna, jakoś nie mogłam się przełamać do tego. Powiedzcie np. czy lepiej używać aplikatora na początku? Będzie łatwiej? Czy lepiej kupić tampony troszkę droższe, ale bardziej znanej firmy (np. OB) niż przyoszczędzać? bo trochę się boję że może mi się urwać sznureczek...i co wtedy?!
    Hm... i tak ogólnie- warto się przełamać i zacząć stosować tampony? Oczekuję od nich że łatwiej będzie mi przetrwać te trudne dni, ale może wymagam za wiele?
    pozdrawiam

  • #2
    Nie wymagasz za wiele! Tampony to wynalazek godny Nagrody Nobla... Ja używając ich zapominam, że mam okres. Nigdy z nich nie zrezygnuję

    Na początek możesz wybrać te z aplikatorem, chociaż z mojego doświadczenia wynika, że one o wiele częściej przeciekają i być może będziesz musiała założyć i tampon i podpaskę, a to się mija z celem, czyż nie? No,ale tak w ramach "poćwiczenia", możesz sobie je kupić

    JA wybieram te odrobinę droższe (czyli OB), ponieważ jeszcze nigdy, nawet przy najbardziej obfitym krwawieniu, nie przeciekły ... W przeciwieństwie do tych z aplikatorem.

    Są różne rozmiary tamponów. Ja (jestem raczej droba) używam tych z napisem NORMAL. Obawiam się, że te MINI mogłyby nie być zbyt skuteczne... Dlatego ... Musisz metodą prób i błędów znaleźć swoje "ulubione" Polecam

    Comment


    • #3
      Ja również polecam używanie tamponów. Zgadzam się z poprzedniczką - można zapomnieć, że ma się okres
      Też używam ob, bo innym jakoś nie ufam. Pamiętam, że na początku stosowania używałam tych z aplikatorem, ale w krótkim czasie nauczyłam się bez i aplikacja wydaje mi się nawet łatwiejsza
      Odkąd ginekolog powiedział mi że są one bezpieczne i nie mogą powodować zapaleń, czuję się pewnie i komfortowo
      Polecam

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X