Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dorabianie podczas studiów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • dorabianie podczas studiów

    studia to taki czas, ze najlepiej byłoby się jak najwięcej uczyć i poświecac na to każdą wolną chwilę. ale wiadomo -czasem trzeba odpocząć, trzeba gdzieś wyjść ze znajomymi no i przydałoby się też trochę $$$ ... Jakie macie sposoby, by to wszystko pogodzić? Jest w ogóle jakas możliwość na to, by pogodzić studia z pracą? Nie mówię oczywiscie o pracy pełnoetatowej, ale o dorabianiu.

  • #2
    Ja dorabiałam sobie w trakcie liceum i potem studiów jako konsultantka kosmetyczna. Teraz już się już w to nie bawię, ale wtedy był to łatwy zarobek na codzienne przyjemności i tańsze kosmetyki
    Jeśli chodzi o fajny marketing to prowadzi go Oriflame, ale za to w Mary Kay jest bardziej profesjonalnie i jeśli masz bogatych klientów duuużo więcej zarobisz

    Comment


    • #3
      No tak dorabianie na kosmetykach jest dosyć łatwe szczególnie jeżeli studiujesz i masz kontakt z ogromną ilością osób, które spotykasz codziennie No i masz o wiele tańsze produkty dla siebie
      Skuteczne preparaty na wypadanie włosów

      Comment


      • #4
        możesz zostać konsultantką jakiejs firmy kosmetycznej

        Comment


        • #5
          Ja normalnie pracowałam, zmieniłam tok nauczania z dziennego na zaoczny, coś za coś (doświadczenie i możliwość wpisania go w CV szukając lepszej pracy przykład - bezcenne). Ja akurat pracowałam w salonie (depilacja laserowa, mikrodermabrazja diamentowa) podciągnęłam angielski (mieliśmy takie pacjentki), kontakt z klientem. to niezwykle ważne.

          Comment


          • #6
            Podczas studiów można dorobić sobie na umowie zlecenie. Pracodawca nie płaci wtedy od Ciebie składek do ZUS. Zobacz: http://umowazlecenie.podlasie.pl

            Comment


            • #7
              Fajnym sposobem na dorobienie jest naming, czyli tworzenie nazw. Jeśli jest się kreatywnym, można na tym zrobić.

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              There are no results that meet this criteria.

              Working...
              X