studia to taki czas, ze najlepiej byłoby się jak najwięcej uczyć i poświecac na to każdą wolną chwilę. ale wiadomo -czasem trzeba odpocząć, trzeba gdzieś wyjść ze znajomymi no i przydałoby się też trochę $$$ ... Jakie macie sposoby, by to wszystko pogodzić? Jest w ogóle jakas możliwość na to, by pogodzić studia z pracą? Nie mówię oczywiscie o pracy pełnoetatowej, ale o dorabianiu.
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
dorabianie podczas studiów
Collapse
X
-
Ja dorabiałam sobie w trakcie liceum i potem studiów jako konsultantka kosmetyczna. Teraz już się już w to nie bawię, ale wtedy był to łatwy zarobek na codzienne przyjemności i tańsze kosmetyki
Jeśli chodzi o fajny marketing to prowadzi go Oriflame, ale za to w Mary Kay jest bardziej profesjonalnie i jeśli masz bogatych klientów duuużo więcej zarobisz
-
No tak dorabianie na kosmetykach jest dosyć łatwe szczególnie jeżeli studiujesz i masz kontakt z ogromną ilością osób, które spotykasz codziennie
No i masz o wiele tańsze produkty dla siebie
Skuteczne preparaty na wypadanie włosów
Comment
-
Ja normalnie pracowałam, zmieniłam tok nauczania z dziennego na zaoczny, coś za coś (doświadczenie i możliwość wpisania go w CV szukając lepszej pracy przykład - bezcenne). Ja akurat pracowałam w salonie (depilacja laserowa, mikrodermabrazja diamentowa) podciągnęłam angielski (mieliśmy takie pacjentki), kontakt z klientem. to niezwykle ważne.
Comment
-
Podczas studiów można dorobić sobie na umowie zlecenie. Pracodawca nie płaci wtedy od Ciebie składek do ZUS. Zobacz: http://umowazlecenie.podlasie.pl
Comment
-
Fajnym sposobem na dorobienie jest naming, czyli tworzenie nazw. Jeśli jest się kreatywnym, można na tym zrobić.
Comment
Najnowsze wątki
Collapse
-
Mam 35 lat, palę papierosy i szukam antykoncepcji hormonalnej. Lekarka powiedziała że tabletki dwuskładnikowe są dla mnie przeciwwskazane i zaproponowała...
-
Channel: Tryb Życia
23-06-26, 12:00 PM -
-
Dziewczyny, co sprawdza się najlepiej na nadmiar skóry na górnych powiekach, bo moje spojrzenie straciło świeżość i wyglądam na niewyspaną nawet...
-
Channel: Kosmetyki
22-06-26, 09:25 AM -
-
Wczoraj stwierdziłam że nie mam dowodu osobistego, pewnie wypadł mi z torebki w centrum handlowym. Zgłosiłam na policję ale znajoma mówi że sama...
-
Channel: Tryb Życia
16-06-26, 02:46 PM -
-
Choruje na endometriozę.
Biorę tabletki jednoskładnikowe.
Mam torbiel na jajniku endo.
Mam również mięśniaki.
W czym problem?...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 01:25 PM -
-
Cześć dziewczyny! Mam pytanie już nie wiem jak sobie z tym radzić
mam dość miękką płytkę i jaki żel nie nałożę czy hybrydę to się...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 12:16 PM -



Comment