Błagam, powiedzcie mi, że się jeszcze nie starzeję ;p Ostatnio zauważyłam u siebie delikatne zmarszczki mimiczke w okolicach oczu ( w ich kącikach) i jestem przerażona, bo mam dopiero 25 lat, a tu już zmarszczki! wiem, że włókna kolagenowe zanikają po 25 roku życia, ale to chyba można jakoś zmniejszyć, zatrzymać, prawda???? Juz tylko czekam, aż mi się zaczna obok ust robić ;/
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
zmarszczki mimiczne
Collapse
X
-
-
OJ, ty się tym nie przejmuj, może w ten dzień jak patrzyłaś w lustro za dużo się śmiałaś. Nawet w 16 lat juz są zmarszczki mimiczne i to jest całkiem normalne. W reklamie kobiety są zawsze photoshopowane, więc nie są naturalne. Stosuj krem nawilżający pod oczy i to starczy.
-
Polecam krem przeciwzmarszczkowy pod oczy AA z kwasem hialuronowym. Ma działanie przede wszystkim nawilżające i przy okazji likwiduje drobniutkie zmarszczki. Sama używam już takich kremów, bo uważam, że lepiej zapobiegać zmarszczkom niż je później leczyć
Comment
-
zmarszczk
Miałam ten sam kłopot- niby drobne zmarszczki a jednak zmarszczki
zainwestowałam w kilka dobrych kremów ale jakoś szału nie było... dopiero wygooglałam temat mezotrapii igłowej i szok! mam super buźke już po 3 zbiegu -ostatnio ustaliłyśmy z moja Panią doktor że wystarczą te 3 zabiegi, a cenowo porównywalnie z dobrym kremem. Nie dość że efekt super to podobno zabieg znacznie opóźnia powstawanie nowych zmarszczek! Polecam wszystkim!!
Comment
-
To nic strasznego, ja miałam pierwszą zmarszczkę mimiczną w okolicach ust (chyba się za dużo uśmiecham
) jeszcze w liceum, stosuj dobre kremy jeżeli ci to przeszkadza i tyle
Skuteczne preparaty na wypadanie włosów
Comment
-
Hej ;-) Pewnie, że po 25 roku zycia powstają pierwsze zmarszczki - ale jest własnie mnóstwo sposobów aby przeciwdziałać temu - poczawszy od kremów na dzień i na noc -> Krem odmładzający na dzień GOLD REGENESIS | poprzez masaze twarzy i dekoltu, masowanie np. kostkami lodu zawinietymi w reczniczek i tym podobne ;-) a pzrede wszystkim pogodzic się z tym i jak najwięcej się usmiechac - bo lepiej byc pomarszczonym w sposób yusmiechniety niz miec pomarszczoną twarz jędzy czy smutasa ;-)
Comment
Najnowsze wątki
Collapse
-
Mam 35 lat, palę papierosy i szukam antykoncepcji hormonalnej. Lekarka powiedziała że tabletki dwuskładnikowe są dla mnie przeciwwskazane i zaproponowała...
-
Channel: Tryb Życia
23-06-26, 12:00 PM -
-
Dziewczyny, co sprawdza się najlepiej na nadmiar skóry na górnych powiekach, bo moje spojrzenie straciło świeżość i wyglądam na niewyspaną nawet...
-
Channel: Kosmetyki
22-06-26, 09:25 AM -
-
Wczoraj stwierdziłam że nie mam dowodu osobistego, pewnie wypadł mi z torebki w centrum handlowym. Zgłosiłam na policję ale znajoma mówi że sama...
-
Channel: Tryb Życia
16-06-26, 02:46 PM -
-
Choruje na endometriozę.
Biorę tabletki jednoskładnikowe.
Mam torbiel na jajniku endo.
Mam również mięśniaki.
W czym problem?...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 01:25 PM -
-
Cześć dziewczyny! Mam pytanie już nie wiem jak sobie z tym radzić
mam dość miękką płytkę i jaki żel nie nałożę czy hybrydę to się...-
Channel: Tryb Życia
15-06-26, 12:16 PM -

))

Comment