Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodzi o wyborach.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Młodzi o wyborach.

    Wszędzie teraz głośno o wyborach ( i bardzo dobrze, bo to niesłychanie ważna sprawa ), ale chciałabym zapytać was, czy tak naprawdę wiemy, na kogo głosujemy? Ja 20.06 zagłosowałam. Wiem trochę o tej partii, znam MNIEJ WIĘCEJ jej orientację, ale tak naprawdę nic nie wiem o jej planach na przyszłość. Mowie tu o projektach ustaw, o tym, czego miałyby dotyczyć i JAK konkretnie rozwiązywać nasze problemy. Ja nie jestem osobą, która nie interesuje się polityką, ale nie mam takze czasu, aby dokładnie zagłębiać się w czytanie programów poszczególnych partii i kandydatów... Chciałabym was zapytać, czy wiecie na kogo głosujecie i, czy jest to wasz wybór, czy może sugerujecie się tym, jak decydują wasi rodzice, rodzina, przyjaciele ? I, czy wiadomości nt kandydata czerpiecie z TV, czy szukacie informacji na stronach?
    Uważam, ze tylko głupia osoba mogłaby powiedzieć "ja się polityką nie interesuję", bo jednak w pewnym stopniu głosując, decydujemy o swojej przyszłosci i najblizszym otoczeniu. Wiemy, co wybieramy? Czy tylko pozornie wiemy?

    A i .. Ja nie pytam, na kogo oddałyście głos.

  • #2
    No niestety, bardzo często świadomość nasza jest niewielka Z przykrością stwierdzam, że jestem jedną z tych młodych osób, które na co dzień mówią " ja się polityką nie interesuje". ale widzisz...ja próbowałam. Wydaje mi się że mniej więcej przy poprzednich wyborach, w 2005 roku miałam taki "zryw". Zaczęłam się sporo interesować, przypatrywać, przysłuchiwać, itd...ale hm...szkoda mi życia na to. Ja rozumiem, że trzeba wiedzieć co się dzieje w polityce i myślę, że ja jako taką świadomość polityczną mam. Ale z drugiej strony, to, co się dzieje w polityce, jak na przykład wzajemne obrzucanie się błotem, nieraz tak bezpodstawne...sorry, ale chyba nie chcę tak do końca być częścią tego burdelu. Może mało przyszłościowe i egoistyczne podejście, ale ja mam swoich problemów wystarczająco, żeby nie musieć być na bieżąco ze wszystkimi wzajemnymi bluzgami polityków

    Comment


    • #3
      Jest z tym spory problem, gdyż nawet jeśli chcesz się o jakiejś patrii czegoś konkretnego się dowiedzieć, to nie masz szansy. O czym zwykle słyszymy w TV? Tylko o jakichś skandałach i sprawach tak naprawdę mało potrzebnych, kiedy to ktoś z polityków mówił o konkretnych krokach, które chce podjąć, słyszymy ciągle tylko o osiągnięciu dobrobytu, żyby ludzie byli szczęśliwi i bla bla... Wygląda na to że chcą to osiągnąć bez robienia żadnych planów bez wysiłku, no a po co? jak wygrają to już nie trzeba będzie nic robić.

      Comment


      • #4
        Młodzi idą na wybory i nic na tym nie zyskują. Niedawno rząd wprowadził Mieszkanie dla młodych. Czy projekt jest korzystny dla młodych? Chyba nie do końca. Sami spójrzcie: http://nowe-mieszkania.com.pl/

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X