Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • ginekolog ?

    hej, niedługo będę iść po raz pierwszy na wizytę do ginekologa, zastanawiam się jednak czy powinnam pójść do tego lekarza specjalisty prywatnie czy też może lepiej publicznie ?

    jakie są Wasze opinie na ten temat ?

    oczywiście lekarz prywatnie przyjmie mnie od razu bez czekania tygodniami na wizytę, jednak czy poziom wykonanego przez niego badania będzie wyższy czy tez odwrotnie ?

    proszę, pomóżcie !

  • #2
    musisz pojsc do poleconego przez kogos ginekologa, jest naprawde malo nie tylko specjalistow w tym zakresie, ale tez poprostu przyjemnych ludzi, a przeciez najbardziej sympatyczni musza byc ginekolodzy, aby ulatwic i uprzyjemnic nam kobietom wizyte. )

    Comment


    • #3
      przy metrze stoklosy jest przywatna klinika, super ginekolog.

      Comment


      • #4
        Pójście prywatnie i zapłacenie majątku za wizytę nie zawsze oznacza, że będziesz przyjęta w luksusowym gabinecie ... Ja ostatnio pilnie potrzebowałam wizyty, znalazłam prywatny gabinet w internecie i niewiele myśląc, poszłam. Cóż, pani mi pomogła, ale ... Zaprowadziła mnie do "gabinetu" gdzieś w piwnicy domku jednorodzinnego, usadziła na starym fotelu ... Gdyby nie to, że potrzebowałam porady natychmiast, wolałabym omijać to miejsce szerokim łukiem........

        Może faktycznie popytaj koleżanek ...?

        Comment


        • #5
          Polecam portal Ranking lekarzy - opinie o lekarzach - ZnanyLekarz.pl znalazłam tam swoją ginekolog, z której jestem bardzo zadowolona

          Comment

          Ciekawostki

          Collapse

          Glamourina
          Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
          masaż tantryczny warszawa

          Najnowsze wątki

          Collapse

          There are no results that meet this criteria.

          Working...
          X