Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakaacje :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Wakaacje :)

    Zbliża się lato- dla niektórych kilka miesięcy wakacji, a dla innych również pora urlopów i odpoczynku. Ja jeszcze nie wiem gdzie się wybrać. Myślę o górach w sierpniu, bo nigdy nie byłam w lato
    Macie jakieś ciekawe pomysły jak nietuzinkowo spędzić wolny czas?

  • #2
    Sardynia! Italia! Natura super, jedzenie też. Bardzo mi się tez podobają ludzie, są zawsze uśmiechnięci i pełne życia, podobno ta ich energia się bierze wprost ze słońca, które to we Włoszech jak wiemy jest mocne.)))
    No i oczywiście mają tam niezłe ciuchy - tańsze i lepszej jakosci niż w Polsce.

    Comment


    • #3
      Kornelia, podobno nie liczy się GDZIE, tylko z kim Bierz przyjaciół i wybierzcie razem jakieś miłe miejsce i na pewno będziecie się super bawić Plaża, drinki z palemką, a wieczorem party z przyjaciółmi i najlepiej z ukochanym. Tak JA widzę udane wakacje

      Comment


      • #4
        Być może zaskoczę Was- Skandynawia jest latem przepiękna...właśnie lipiec/sierpień. Fiordy norweskie, czy lodowce, gdzie można w środku lata jeździć w samej koszulce na nartach. oh, ja jestem zakochana w Norwegii i Szwecji więc polecam i miasta, takie jak Oslo, Sztokholm, Goteborg...też piękne. Wcale nie trzeba jechać bardzo na północ, żeby zachwycać się pięknem przyrody. aha, i tam wcale nie jest aż tak zimno

        Comment


        • #5
          ja w zeszlym roku pojechałam na bałkany. tereny jak do tej pory nie uczęszczanie zbytnio przez turystów, co jest ogromnym plusem. albania, czarnogóra, macedonia to piękne miejsca, co i rusz widać jeszcze ślady niedawno zakończonej wojny, tereny totalnie dzikie i do odkrycia. najlepiej tam zabrać swój samochód, dobrą mapę + przewodnik, pozytywne nastawienie i w drogę! ludzie są tam niesamowicie mili i uczynni, a dodatkowym plusem są ceny: 13eu za nocleg w 3* hotelu ze śniadaniem, 8eu za motel, a za free na nieczynnym campingu do wyboru do koloru jedzenie tańsze niż w polsce!

          a co do sardynii też się zgodzę - bylam w okolicach arbatax - wspaniałe plaże i też bardzo mało turystów. najlepiej wybrać się na rejs po plażach dostępnych tylko od strony morza - można się poczuć jak w raju!

          Comment


          • #6
            Bieszczady na prawdę polecam- śliczne są latem ale tak jak już ktoś napisał- ważne z kim. Jak pojedziesz w złym towarzystwie nawet na najlepszą wycieczke na drugi koniec świata to i tak wyjazd będzie popsuty.

            Comment


            • #7
              Tunezja to moje marzenie. Planuję zwiedzić Monastir, Kartaginę- http://etunezja.pl A resztę czasu spędzić na plaży

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              There are no results that meet this criteria.

              Working...
              X