Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Top model

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Top model

    Oglądacie?
    Podoba wam się?

    Ja oglądam, program właściwie nawet mi się podoba, bo jury jest rzeczowe, takiego programu jeszcze nie było, wiec to jakieś urozmaicenie po TzG i YCD

    Ale jest jedna rzecz, której się obawiam...Po wyżej wymienionych programach zaczęła się w polsce moda na taniec. Sama jej poniekąd uległam. Tylko, że moda na taniec to nic złego, sport to zdrowie. A co , jeśli zacznie się moda na "marzenia o byciu modelką" ? Co jesli dziewczyny w polsce zaczną zachowywać się, jak niektóre dziewczyny w USA (mówię o tych, które całe życie marzą o zostaniu KIMŚ ZNANYM, jeżdżą na castingi, konkursy pieknosci itd)??? Nie chciałabym, by dziewczyny w polsce po tym programie doszły do wniosku, że zdanie o urodę to rzecz, którą warto postawić na 1. miejscu w swojej hierarchii wartości.
    Co o tym sądzicie? To możliwe?

  • #2
    mi się podoba

    Comment


    • #3
      Wszystkie Polki zdecydowanie nie pójdą na castingi, bo jest jedna bardzo ważna rzecz, co na to nie pozwoli,a mianowicie... Są mądre, oczywiście tez są piękne, ale będąc mądrymi, rozumieją że zasługują na coś więcej niż bycie modelką. Bycie menedżerem modelki podoba mi się bardziej też więcej się zarabia, no i jak się chce to się też wygląda nieźle

      Comment


      • #4
        Top model to świetny program. Zmotywował mnie do odchudzania. Dzięki www.gohealth.pl zrzuciłam już 8 kg. Jestem zadowolona z efektów.

        Comment

        Ciekawostki

        Collapse

        Glamourina
        Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
        masaż tantryczny warszawa

        Najnowsze wątki

        Collapse

        There are no results that meet this criteria.

        Working...
        X