Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obuwie przez internet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • Obuwie przez internet

    Dziewczyny...
    Czy zamawiacie obuwie przez internet?
    Jeśli tak, to skąd macie pewność, że będzie ono idealnie pasowało do stopy?
    Będę wdzięczna za rozjaśnienie ;-)

  • #2
    Skąd pewność? Stopę można dokładnie wymierzyć, a wiele sklepów pokazuje dokładne wymiary sprzedawane obuwia. Tutaj jest opisane jak należy mierzyć stopę - Buty damskie, buty męskie, obuwie damskie i obuwie męskie. - Buty Merg.pl Masz jakieś wątpliwości?

    Comment


    • #3
      O proszę - nie wiedziałam, że tak się da. Swoją drogą dzięki za ten link - widzę tam fajne kozaczki na zimę. Teraz takiego obuwia będę szukała. Może faktycznie zamówię właśnie tam? Muszę popatrzeć dokładniej.

      Comment


      • #4
        Jak dotąd tylko jedna para zdarzyła się "leciutko" za duża i musiałam oddać koleżance a tak wszystkie idealne.

        Comment


        • #5
          Jakiego obuwia dokładnie potrzebujesz? Bardzo chętnie ci doradzę ;-)
          W tym sklepie będzie bezpiecznie bo jest znany, daje długą możliwość zwrotu obuwia i przy okazji jeszcze ma niskie ceny.

          Comment


          • #6
            Najchętniej kupiłabym jakieś fajne kozaki - najlepiej coś na czasie. Jakoś nie mam konkretnych wymagań co do tego.
            Długi czas na zwrot tzn. ile? Dwa tygodnie?

            Comment


            • #7
              problem z kupnem butów przez net jest taki, że producenci mają różne miary i u jednego 39 to nie to samo co u drugiego.
              Poza tym czasem są problemy ze zwrotem. Ja kupuję buty w sklepie, w każdej galerii jest kilka takich butików i jest z czego wybierać. Ceny są ciut wyższe, ale coś za coś.

              Comment

              Ciekawostki

              Collapse

              Glamourina
              Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
              masaż tantryczny warszawa

              Najnowsze wątki

              Collapse

              Working...
              X