Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy sauna szkodzi cerze naczynkowej ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

  • czy sauna szkodzi cerze naczynkowej ?

    hej, zastanawiam się nad wybraniem do pakietu zabiegów odnowy biologicznej sesji z sauną.
    obawiam się jednak jak zareaguje na to moja cera, ponieważ borykam się z problemami cery naczynkowej.
    stąd moje pytanie do Was: czy sauna może zaszkodzić cerze naczynkowej ?

  • #2
    muszę Cię niestety zmartwić, ponieważ sauna niekorzystnie wpływa na cerę naczynkową.

    związane jest to z wysoką temperaturą panującą wewnątrz sauny, która to rozszerza naczynia krwionośne.
    szczególnie natomiast niekorzystne są duże zmiany temperatury - kiedy wychodzisz z sauny, co najgorzej działa na naczynka skóry Twojej twarzy.

    może warto pomyśleć o jakimś innym zabiegu ?

    Comment


    • #3
      To jeszcze zależy jakiego typu sauna. Np. sauna na podczerwień ogólnie wpływa pozytywnie na zdrowie i to zostało udowodnione. Jest w 100% bezpieczna dla organizmu. Jako że sami posiadamy u siebie saunę na podczerwień to mogę was zapewnić, że bardzo pozytywnie wpływają one nawet na podejście do życia. IRM SH 201 to 40 minut w czasie jednej sesji. Temperatura jest znacznie przyjemniejsza niż np. w saunie suchej, tak więc korzystanie jest czystą przyjemnością.

      Comment

      Ciekawostki

      Collapse

      Glamourina
      Glamourina pokazuje swoje stylizacje, skomentuj je TUTAJ.
      masaż tantryczny warszawa

      Najnowsze wątki

      Collapse

      There are no results that meet this criteria.

      Working...
      X